توضیحات محصول

Finishing یکی از محصولات دیوترول است که  یک لایه نهایی برای چوبهای رنگ شده میباشد و در فرمولاسیون آن از زرینهای اکرلیک و HARD WAX OIL استفاده شده است که علاوه بر مقاوم سازی سطح نسبت به نفوذ آب و “سایر مایعات” جذب گرد و غبار را نیز از بین می برد.

استفاده از این محصول برای محافظت از انواع پارکتهای چوبی نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت. از فینیشینگ می توان برای جلوگیری از جذب گرد و غبار انواع سازه ها و نماهای چوبی استفاده نمود.

این محصول بر پایه آب است اما کاربرد عمومی دارد و بر روی سازه های رنگ شده با رنگهای پایه آب و پایه حلال قابل استفاده می باشد. هر لیتر از این محصول مساحتی بین 30 تا 50 متر مربع (برحسب نوع سطح) را پوشش میدهد.

در فرمولاسیون این محصول از رزینهای اکرلیک و HARD WAX OIL استفاده شده است که قطبیت فرمولاسیون رنگ را خنثی کرده و مانع از جذب گرد و غبار می شود. در صورت رسوب ذرات گرد و غبار بر روی سطوح چوبی، بین آنها و رنگ چسبندگی ایجاد نمی شود و با وزش باد یا بارش باران سطح تمیز می گردد. بدین ترتیب سازه های چوبی خصوصا نماهای چوبی مرتفع همیشه تمیز و زیبا باقی می مانند

روش استفاده

استفاده از این محصول بسیار ساده می باشد کافیست اسفنج یا قلم مو را به Finishing آغشته نموده و آنرا بر روی سطح چوب رنگ شده بکشیم. این محصول بسیار رقیق است و نیاز به پرداخت زیاد بر روی سطح ندارد همین که سطح به محلول آغشته شود کفایت می کند. در دمای 25 درجه سانتیگراد زمان خشک شدن اولیه 20 دقیقه و خشک شدن نهایی 8 ساعت می باشد.

این محصول را می توان سالی یکبار تجدید کرد و به محافظت و ماندگاری سازه های چوبی کمک بسیار موثری نمود.


فینیشینگ – Finishing – آنتی استاتیک کننده – محلول پایه آب – لایه نهایی رنگ – رنگ چوب – رنگ حلال آب – جلا دهنده چوب – تمیز کننده چوب – لایه نهایی چوب – محلول پاک کننده چوب – محلول فینیشینگ

محصولات پیشنهادی