توضیحات محصول

Finishing محصول یک لایه نهایی برای چوبهای رنگ شده میباشد و در فرمولاسیون آن از زرینهای اکرلیک و HARD WAX OIL استفاده شده است که علاوه بر مقاوم سازی سطح نسبت به نفوذ آب و “سایر مایعات” جذب گرد و غبار را نیز از بین می برد.

استفاده از این محصول برای محافظت از انواع پارکتهای چوبی نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت. از Finishing می توان برای جلوگیری از جذب گرد و غبار انواع سازه ها و نماهای چوبی استفاده نمود.

این محصول بر پایه آب است اما کاربرد عمومی دارد و بر روی سازه های رنگ شده با رنگهای پایه آب و پایه حلال قابل استفاده می باشد. هر لیتر از این محصول مساحتی بین 30 تا 50 متر مربع (برحسب نوع سطح) را پوشش میدهد.

بارزترین خصوصیت این محصول ممانعت از جذب گرد و غبار بر روی سطوح چوبی رنگ شده می باشد بدین ترتیب سازه های چوبی خصوصا نما های چوبی مرتفع همیشه تمیز و زیبا باقی می مانند.

روش استفاده

استفاده از این محصول بسیار ساده می باشد کافیست اسفنج یا قلم مو را به Finishing آغشته نموده و آنرا بر روی سطح چوب رنگ شده بکشیم. این محصول بسیار رقیق است و نیاز به پرداخت زیاد بر روی سطح ندارد همین که سطح به محلول آغشته شود کفایت می کند. در دمای 25 درجه سانتیگراد زمان خشک شدن اولیه 20 دقیقه و خشک شدن نهایی 8 ساعت می باشد.

این محصول را می توان سالی یکبار تجدید کرد و به محافظت و ماندگاری سازه های چوبی کمک بسیار موثری نمود.

محصولات پیشنهادی