شرکت صنايع شيميايي آريز رنگ در سال 1378 با شماره 2014 به ثبت رسيده است. اين شرکت فعاليت خود را بصورت کاملا تخصصي در زمينه توليد و بازرگاني پوششهاي صنايع چوب آغاز نمود.

استفاده از بهترين مواد اوليه، پيشرفته ترين ماشين آلات توليد، واحد مجهز و مجرب R&D و بسته بندي مناسب و زيبا باعث شد تا محصولات اين شرکت مورد استقبال و عنايت مصرف کنندگان عزيز قرار گرفته و پس از گذشت زماني نچندان طولاني علاوه بر تامين نيازهاي داخلي به برخي از بازارهاي خارجي نيز راه پيدا کند.

احترام به حقوق مصرف کننده و توجه ويژه به انتقادات و پيشنهادات سازنده بهمراه کيفيت عالي سر لوحه کار و رمز موفقيت شرکت آريز رنگ بوده است.

اين شرکت با توجه به نيازهاي موجود در بازار ايران در مرحله اول اقدام به توليد طيف کامل رنگهاي صنايع چوب بر پايه نيتروسلولز و رزينهاي شورت اويل نمود و محصولاتي مانند انواع نيم پلي استر، پلي استر ايستاده، سيلر، کلر، انواع بتونه فوري، مجموعه کامل رنگهاي فوري و انواع تينر را به بازار عرضه کرد که مورد استقبال عام قرار گرفت.

در مرحله بعد در سال 1387 با عنايت به نياز مبرم کشور به مجموعه رنگهايي که بتوانند چوب را در محيط بيرون و در معرض آب و آفتاب و شرايط جوي نگهداري کنند، آريز رنگ موفق شد براي اولين بار در خاور ميانه نمايندگي انحصاري شرکتهاي بزرگ ديوترول و ديولين سوييس را در اين زمينه بدست آورد.

مجموعه محصولات متنوع و بي نظيري که تحولي عظيم و بنيادي در سيستم رنگهاي صنايع چوب و به تبع آن در صنعت ساختمان و صنايع وابسته ايجاد خواهد نمود.

بي شک کسب تنديس افتخار همايش بين المللي صنعت ساختمان از دست وزير محترم مسکن و شهرسازي در سال 1388 گواهي بر اين مدعا مي باشد.

شرکت ديوترول با بيش از هفتاد سال سابقه يکي از قديمي ترين و بزرگترين شرکتهاي رنگسازي اروپا بوده و محصولات خود را بر پايه روغنها و رزين هاي گياهي توليد مي کند. اين محصولات داراي آخرين استانداردهاي کيفيت در اروپا و جهان بوده و داراي ويژگيهاي منحصر به فرد بسياري است که هر يک به تنهايي مي تواند ملاک انتخابي درست باشد.

مقاومت بسيار بالا در برابر آب
استفاده از اين رنگ چوب را به محصولي ضد آب و قابل شستشو تبديل مي کند بطوريکه مي توان از آن در ساختار داخلي سونا، حاشيه استخرها و حتي سازه هاي چوبي داخل قايقها استفاده کرد.

مقاومت عالي در برابر اشعه UV
مقاومت منحصر به فرد اين رنگ در برابر اشعه UV خورشيد به گونه اي است که مي توان دريچه اي جديد به نام استفاده از چوب در نماي ساختمان و محيط هاي باز، گشود. تاثيرات مخرب اشعه UV همواره ما را براي استفاده از چوب در فضا هاي باز و نماي ساختمان دچار ترديد مي کرد، اما امروز به لطف وجود مقاومت فوق العاده محصولات ديوترول در برابر اشعه UV ، مي توانيم به بسياري از آرزوهاي خود دستيابي پيدا کنيم.

مقاومت کامل دربرابر ميکروارگانيسمها
اين رنگ آنتي باکتريال است و از رشد هرنوع ميکروارگانيسمي درسطح چوب جلوگيري مي کند.

کاملا بدون بو
اين محصولات کاملا بدون بو هستند و سرعت خشک شدن مناسبي دارند بنابراين در محيطهاي بسته نيز مورد استفاده قرار ميگيرند.

پوشش بسيار بالا
هر ليتر از اين محصول مساحتي بالغ بر 10 متر مربع را به راحتي پوشش مي دهد.

رنگهاي زير نما، پوششي و آنتيک
اين محصولات در 3 گروه توليد مي شوند و تمام نيازهاي مصرف کننده را بر حسب نوع سليقه، سفارش و سطح کار براورده مي سازند.